Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

X Gminny Turniej Sprawnościowy Oddziałów Przedszkolnych

7 czerwca przedszkolaki ze starszej grupy przedszkolnej w składzie:
Lena Jaskowska
Oliwia Miś
Weronika Przybylska
Ola Steczko
Zuzia Zwolińska
Konrad Gazdowicz
Dorian Gruca
Adrian Janiak
Szymon Steczko
Maks Wróblewski

wzięły udział w X Gminnym Turnieju Sprawnościowym Oddziałów Przedszkolnych. W tym roku turniej organizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Długosza w Piekarach odbywał się pod hasłem „Sport- zdrowie i radość”, dlatego wszystkie konkurencje przygotowane przez organizatorów związane były ze zdrowym odżywianiem i tym co zawiera najwięcej witamin, czyli warzywami (m.in. toczenie dyni, sadzenie ziemniaków, przewożenie marchewek, zbieranie pomidorków). Nasi reprezentanci świetnie poradzili sobie we wszystkich konkurencjach uzyskując ostatecznie taką samą ilość punktów co rywale z Czułowa i musieli wziąć udział w dogrywce o I miejsce. W ostatniej konkurencji uzyskaliśmy wynik gorszy o 1 sekundę! co ostatecznie dało nam wywalczone w pięknym stylu II miejsce! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, świetną zabawę, pyszny poczęstunek i wspaniałe nagrody.
Relacja 2017-06-11, 08:44 | autor: Joanna Wawro